603 851 827, biuro@browie.pl język polskijęzyk niemiecki
(Symbol 297355) DZIAŁKA na SPRZEDAŻMIERZYN,
Oferta dla developerów, działka inwestycyjna!
  • Cena:
    2 538 000
  • Pow. działki:
    15297,00 m2
  • Cena za m2:
    165,91 PLN

OBLICZ RATĘ KREDYTU

W ofercie na sprzedaż działka o powierzchni 15297 m2 zlokalizowana w malowniczej części Mierzyna. Działka znajduję się na tak zwanym bliskim Mierzynie (teren zurbanizowany), bezpośrednio przy działce nowo wybudowane domy jednorodzinne. Dojazd do działki z jednej strony utwardzoną drogą gminną z drugiej strony ma powstać dodatkowa droga dojazdowa. Ulica dojazdowa oświetlona, w okolicy znajduję się nowa szkoła a w bezpośrednim sąsiedztwie las. Obecnie działka posiada status rolny i dostęp do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja). W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka posiada funkcję pod zabudowę mieszkaniową. W związku z tym istnieje możliwość złożenia wniosku o zmianę w planie zagospodarowania na funkcje mieszkaniową. Gmina wyrazi na to zgodę a przybliżony koszt sporządzenia planu to 10-15 tyś. złotych. W chwili obecnej możliwość podziału na działki o powierzchni 5000 m2 lub 3000 m2 i uzyskania na każdą z działek warunków podziału i zabudowy. Docelowa parcelacja to działki o powierzchni minimalnej 850 m2, domy w sąsiedztwie mają wysokość do 12m do kalenicy a powierzchnia zabudowy działek wynosi do 35%. Właściciel posiada zapewnienie dostępu do sieci elektroenergetycznej dla inwestycji budowy 13 domów jednorodzinnych. Sieć gazowa znajduję się w drodze gminnej, projektowana kanalizacja jest częściowo w fazie realizacji, istnieje już kanalizacja burzowa. Sieć wodna do wykonania we własnym zakresie.
Oferta idealna na przedsięwzięcie developerskie gdyż przewidywana jest na tym terenie zabudowa jednorodzinna wolno-stojąca, bliźniacza lub szeregowa.
Zapraszamy na prezentacje i do bliższego zapoznania się z ofertą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
297355
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 538 000 PLN
Cena (EUR)
563 690 €
Cena (USD)
682 468 $
Cena za m2
166 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
POLICKI
Gmina
DOBRA (SZCZECIŃSKA)
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Pow. działki
15 297, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Nr Licencji
6836

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Brożyna

Zapytaj o ofertę


Sprawdź orientacyjną ratę kredytu

Więcej

Kalkulator kosztów dodatkowych

Więcej