603 851 827, biuro@browie.pl język polskijęzyk niemiecki

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Klimatyczne 2 pokoje na Pogodnie Okazja !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, POGODNO

369 000 | 44 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 400002

Okazja - zadbane mieszkanie na Pogodnie / Śródmieściu, w spokojnym położeniu blisko parku i komunikacji miejskiej ! Mieszkanie starannie utrzymane przez właściciela, z pięknymi odrestaurowanymi drewnianymi ościeżnicami. Oferta dla miłośników kamienic, z oknami drewnianymi tzw. skrzynkowymi, z dużymi fajnymi grzejnikami. Mieszkanie składa się z: -Ładnego przedpokoju -Dwóch oddzielnych ustawnych pokoi 14,5 oraz 12,5m kw -Oddzielnej dużej widnej kuchni 6m kw. z tzw. spiżarką ( pełni funkcję wnęki na dużą lodówko-zamrażarkę ) -Ciekawie zaaranżowanej łazienki 4,5m kw. z wanną narożną, umywalką i toaletą. Mieszkanie jest bardzo przytulne. W pokojach zadbane panele, ściany malowane / tapetowane. Ogrzewanie i ciepła woda są z sieci miejskiej. Zarządca wspólnoty mieszkaniowej działa bardzo sprawnie, budynek ma wymienione poszycie dachowe, ocieploną elewację a wkrótce będzie miał bardzo zadbane zielone podwórko. Bezpośrednio przy budynku są miejsca postojowe oraz niewielki ale bardzo ładny park. Opłaty comiesięczne do zarządcy są na poziomie 395zł, w tym częściowa zaliczka na wodę. Mieszkanie idealne dla osób poszukujących mieszkań z tzw. klimatem, z dogodnym połączeniem komunikacyjnym. Zapraszam do osobistego zapoznania się z oferowaną nieruchomością ! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej:) Klucze w biurze.

dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie 545.000zł
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

PRZECŁAW,

545 000 | 79 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 400097

Oferujemy do sprzedaży, przytulne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielone Pole w Przecławiu. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym, znajdują się dwa pokoje, łazienka oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym. Z tego pokoju, schodami sosnowymi wchodzi się na powierzchnię strychową, gdzie urządzono sypialnię. Podłogi w pokojach wyłożone panelami. Ściany gładzone i malowane. Łazienka i kuchnia remontowana w 2020 r. Mieszkanie ogrzewane za pomocą pieca gazowego dwubiegowego - wymieniony w 2021 r. Opłaty za gaz w miesiącach zimowych 200-300zł, latem ok 50-70zł (podgrzewanie wody w kranie). W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni, płyta grzewcza, piekarnik. Czynsz ze składką na fundusz remontowy, zaliczką na wodę oraz wywóz śmieci wynosi 365zł. Mieszkanie przytulne, ciepłe, nie wymaga wkładu finansowego. W skład sprzedawanej nieruchomości 79,49m2 wchodzi lokal mieszkalny 45,94 m2, STRYCH-31,50 m2, PIWNICA-2,05 m2. W pobliżu sprzedawanej nieruchomości znajdują się: szkoła podstawowa, przedszkole publiczne i niepubliczne, żłobek, liczne sklepy (Żabka, Biedronka, LIDL), poczta, kościół oraz wspaniały obiekt @GoksirPrzecław, gdzie odbywa się niezliczona ilość wydarzeń sportowo-kulturalnych. Dojazd autobusem do centrum Szczecina to tylko 12 minut. Zapraszamy na prezentację. Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

REWAL,

568 920 | 47 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 399981

Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku z antresolami w mieszkaniach na drugim piętrze. Jest to idealna inwestycja dla osób, które lubią odpoczywać nad polskim Morzem Bałtyckim jak i zarabiać przez cały rok. Oferujemy Państwu 16 mieszkań, oddalonych zaledwie 800m od Morza Bałtyckiego. Rewal jest bardzo popularnym kurortem nadmorskim w woj. Zachodniopomorskim, powiecie gryfickim, gminie Rewal i bez wątpienia, jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości całego Pomorza Zachodniego! Dojazd do Rewala jest całkiem prosty, szczególnie że przebiega przez niego droga wojewódzka nr 102. Najłatwiej dostać się tam ze strony Gryfina oraz Kołobrzegu. Najważniejsze atrakcje Rewala: - Plaża w Rewalu - Aleja Róż i Zakochanych - Park Wieloryba - Bajkowa Chata - Pomnik Rybaka - Kolejka wąskotorowa Do wyboru dla naszych klientów mamy mieszkania jedno, dwu lub trzypokojowe. Mieszkania na parterze mają ogródek, mieszkania na pierwszym piętrze tarasy a mieszkania na drugim piętrze tarasy oraz antresolę. Na pewno każdy wybierze dla siebie mieszkanie odpowiadające jego wymaganiom. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe w cenie 20 tys. zł + 23% VAT. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni znajdującej się na parterze budynku. Nowoczesne budownictwo sprzedawane w standardzie deweloperskim ( kupujący zwolniony z 2% podatku PCC ). Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego nr 16 na drugim piętrze z tarasem oraz antresolą o powierzchni ok. 47,41 m2, który składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz drugiej sypialni na antresoli. Gorąco polecamy naszą ofertę i serdecznie zapraszam do kontaktu. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

REWAL,

635 040 | 53 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 399980

Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku z antresolami w mieszkaniach na drugim piętrze. Jest to idealna inwestycja dla osób, które lubią odpoczywać nad polskim Morzem Bałtyckim jak i zarabiać przez cały rok. Oferujemy Państwu 16 mieszkań, oddalonych zaledwie 800m od Morza Bałtyckiego. Rewal jest bardzo popularnym kurortem nadmorskim w woj. Zachodniopomorskim, powiecie gryfickim, gminie Rewal i bez wątpienia, jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości całego Pomorza Zachodniego! Dojazd do Rewala jest całkiem prosty, szczególnie że przebiega przez niego droga wojewódzka nr 102. Najłatwiej dostać się tam ze strony Gryfina oraz Kołobrzegu. Najważniejsze atrakcje Rewala: - Plaża w Rewalu - Aleja Róż i Zakochanych - Park Wieloryba - Bajkowa Chata - Pomnik Rybaka - Kolejka wąskotorowa Do wyboru dla naszych klientów mamy mieszkania jedno, dwu lub trzypokojowe. Mieszkania na parterze mają ogródek, mieszkania na pierwszym piętrze tarasy a mieszkania na drugim piętrze tarasy oraz antresolę. Na pewno każdy wybierze dla siebie mieszkanie odpowiadające jego wymaganiom. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe w cenie 20 tys. zł + 23% VAT. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni znajdującej się na parterze budynku. Nowoczesne budownictwo sprzedawane w standardzie deweloperskim ( kupujący zwolniony z 2% podatku PCC ). Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego nr 15 na drugim piętrze z tarasem oraz antresolą o powierzchni ok. 52,92 m2, który składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz drugiej sypialni na antresoli, z której można zrobić nawet dwie sypialnie. Gorąco polecamy naszą ofertę i serdecznie zapraszam do kontaktu. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

REWAL,

491 880 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 399977

Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku z antresolami w mieszkaniach na drugim piętrze. Jest to idealna inwestycja dla osób, które lubią odpoczywać nad polskim Morzem Bałtyckim jak i zarabiać przez cały rok. Oferujemy Państwu 16 mieszkań, oddalonych zaledwie 800m od Morza Bałtyckiego. Rewal jest bardzo popularnym kurortem nadmorskim w woj. Zachodniopomorskim, powiecie gryfickim, gminie Rewal i bez wątpienia, jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości całego Pomorza Zachodniego! Dojazd do Rewala jest całkiem prosty, szczególnie że przebiega przez niego droga wojewódzka nr 102. Najłatwiej dostać się tam ze strony Gryfina oraz Kołobrzegu. Najważniejsze atrakcje Rewala: - Plaża w Rewalu - Aleja Róż i Zakochanych - Park Wieloryba - Bajkowa Chata - Pomnik Rybaka - Kolejka wąskotorowa Do wyboru dla naszych klientów mamy mieszkania jedno, dwu lub trzypokojowe. Mieszkania na parterze mają ogródek, mieszkania na pierwszym piętrze tarasy a mieszkania na drugim piętrze tarasy oraz antresolę. Na pewno każdy wybierze dla siebie mieszkanie odpowiadające jego wymaganiom. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe w cenie 20 tys. zł + 23% VAT. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni znajdującej się na parterze budynku. Nowoczesne budownictwo sprzedawane w standardzie deweloperskim ( kupujący zwolniony z 2% podatku PCC ). Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego nr 13 na drugim piętrze z tarasem oraz antresolą o powierzchni ok. 40,99 m2, który składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz drugiej sypialni na antresoli. Gorąco polecamy naszą ofertę i serdecznie zapraszam do kontaktu. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

REWAL,

645 000 | 54 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 399976

Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku z antresolami w mieszkaniach na drugim piętrze. Jest to idealna inwestycja dla osób, które lubią odpoczywać nad polskim Morzem Bałtyckim jak i zarabiać przez cały rok. Oferujemy Państwu 16 mieszkań, oddalonych zaledwie 800m od Morza Bałtyckiego. Rewal jest bardzo popularnym kurortem nadmorskim w woj. Zachodniopomorskim, powiecie gryfickim, gminie Rewal i bez wątpienia, jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości całego Pomorza Zachodniego! Dojazd do Rewala jest całkiem prosty, szczególnie że przebiega przez niego droga wojewódzka nr 102. Najłatwiej dostać się tam ze strony Gryfina oraz Kołobrzegu. Najważniejsze atrakcje Rewala: - Plaża w Rewalu - Aleja Róż i Zakochanych - Park Wieloryba - Bajkowa Chata - Pomnik Rybaka - Kolejka wąskotorowa Do wyboru dla naszych klientów mamy mieszkania jedno, dwu lub trzypokojowe. Mieszkania na parterze mają ogródek, mieszkania na pierwszym piętrze tarasy a mieszkania na drugim piętrze tarasy oraz antresolę. Na pewno każdy wybierze dla siebie mieszkanie odpowiadające jego wymaganiom. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe w cenie 20 tys. zł + 23% VAT. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni znajdującej się na parterze budynku. Nowoczesne budownictwo sprzedawane w standardzie deweloperskim ( kupujący zwolniony z 2% podatku PCC ). Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego nr 12 na drugim piętrze z tarasem oraz antresolą o powierzchni ok. 53,75 m2, który składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz drugiej sypialni na antresoli oraz łazienki. Gorąco polecamy naszą ofertę i serdecznie zapraszam do kontaktu. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych.