603 851 827, biuro@browie.pl język polskijęzyk niemiecki

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, KSIĄŻĄT POMORSKICH

890 000 | 77 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 424774

Szukasz apartamentu w świetnej lokalizacji? To oferta idealna dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzony trzypokojowy apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta . Lokal położony na 11 piętrze monitorowanego (24h na dobę), bardzo dobrze utrzymanego apartamentowca z 2009r. Przy wejściu do budynku o bezpieczeństwo mieszkańców dba całodobowa ochrona (portiernia). Apartamentowiec wyposażony jest w szybkobieżne windy (przystosowany także dla osób niepełnosprawnych). Bardzo dobrze skomunikowany punkt - w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej umożliwiające transport w stronę m.in.: centrum miasta, prawobrzeża, Polic. W zasięgu kilkudziesięciu metrów dostęp do licznych sklepów wielobranżowych, restauracji, centrum medycznego, całodobowej apteki, poczty, szkół podstawowych, przedszkoli, banków, fitness clubów. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się park oraz Staw Brodowski - nowoczesne miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe. Na powierzchnię całkowitą mieszkania 77,45 m2 składają się: -przestronny salon z przeszkleniami na całej ścianie (bezpośrednio z salonu możemy podziwiać panoramę miasta); - oddzielna kuchnia z oknem; - jadalnia; - 2 duże, dobrze ustawne pokoje sypialne; - łazienka z wanną i toaletą; - oddzielna toaleta; - przedpokój. Mieszkanie świeżo po remoncie, urządzone zgodnie z nowoczesnymi trendami wyposażenia wnętrz o bardzo korzystnym układzie (odseparowana część sypialna od salonu i kuchni). Słoneczna wystawa okien, od strony pd-zach. Drzwi antywłamaniowe. Media z sieci miejskiej. Mieszkanie niezamieszkałe, gotowe do wydania od zaraz. Polecam serdecznie ze względu na świetną lokalizację. Zapraszam na prezentację mieszkania.

Żdżary - działka z warunkami zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

ŻDŻARY,

125 000 | 1319 m2
nr oferty: 424767

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest urokliwa działka położona w miejscowości Żdżary obok Goleniowa, z bliskim dostępem do drogi ekspresowej S3 i S6, a także z szybkim dojazdem do Szczecina lub lotniska Goleniów (SZZ). Działka w kwadracie, o wymiarach ok. 35 metrów szerokości i 37,5 metrów długości. Brak planu miejscowego. Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Droga dojazdowa asfaltowa, ostatnie 150 metrów utwardzone destruktem asfaltowym. W drodze dostępne media: prąd, woda i kanalizacja (jeszcze bez odbiorów). Brak gazu w miejscowości. Gmina planuje doprowadzić do miejscowości przyłącze światłowodu. Wokół działki liczne zabudowania jednorodzinne. Według wydanych warunków zabudowy dla działki przewidziano następujące parametry techniczne: - zabudowa wolnostojąca, maksymalnie dwie kondygnacje (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - powierzchnia zabudowy - 11,03%, - powierzchnia biologicznie czynna - 50%, - szerokość elewacji frontowej - 15,8m z tolerancją do 20%, - maksymalna wysokość zabudowy do 9,0 metrów do kalenicy, - dachy strome, dwuspadowe lub wielospadowe z czytelną kalenicą o kącie nachylenia od 30° do 45°, kryty dachówką lub materiałem dachówkopodobnym, - kierunek kalenicy głównej względem frontu działki - równoległy lub prostopadły, - 7 metrów nieprzekraczalnej linii zabudowy od drogi z frontu działki, - działka położona częściowo na stanowisku archeologicznym AZP 27-08 26, Polecam i zapraszam na prezentację.

Dom dla koneserow tylko 10 min od Szczecina
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

MOCZYŁY,

1 660 000 | 453 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 424763

10 min od Szczecina w miejscowości Moczyły, tuż przy granicy z Niemcami położona jest ta ciekawa nieruchomość. Jeżeli nie chcesz mieszkać w typowym domu jakich w okolicy jest mnóstwo, ten dom Ci się spodoba. Duża działka, zróżnicowana, dwa stawy, z zejściami murowanymi do nich. Cały teren ogrodzony, częściowo siatką a częściowo z kamienia polnego. Dwa wjazdy, piękna roślinność zarówno ozdobna jak i owocowa. Właściciele zadbali o elementy " małej architektury" : są zakątki, gdzie tylko usiąść i patrząc się na okolicą wypoczywać. A miejscowość jest na granicy Parku Krajobrazowego " Doliny Dolnej Odry" Dom powstał z przebudowy budynku gospodarczego. Powierzchnia jego to 453 m2, dwa garaże, całość wykonana z dobrych materiałów. Parter to : - pokój 23 m2 - łazienka - garaże - pomieszczenie gospodarcze - sień - kolejne 2 łazienki - składzik - pokój rekreacyjny Kute schody prowadzą na I piętro gdzie znajdują się pokoje z łazienkami , kuchnia i salon. Każda sypialnia ma swoją łazienkę i garderobę. Przygotowano miejsca na kominki. Duży zadaszony taras w przyziemiu pozwala dodatkowo korzystać z przebywania na świeżym powietrzu. Do Odry bardzo blisko. Społeczność Moczył jest bardzo aktywna. Powstaje tam marina, umocnione jest nabrzeże, pomosty. Okolica idealna dla osób kochających sporty wodne. Jest przystanek autobusowy. Sam budynek jest z gazobetonu wykończony na parterze klinkierem, okna 2 i 3 szybowe. Budynek w trakcie prac wykończeniowych, do indywidualnej aranżacji wnętrza, bez wykonanej instalacji (co i cwu). Z uwagi na obszar działki oraz zaplecze techniczne, duże możliwości rozwiązań instalacji do celów grzewczych i przygotowania ciepłej wody. Docelowo budynek przewidziany jako mieszkalny z opcją agroturystyki, ale możliwe również inne aktywności inwestycyjne.