603 851 827, biuro@browie.pl język polskijęzyk niemiecki

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Działka z pozwoleniem na budowę na Warszewie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, WARSZEWO

680 000 | 851 m2
nr oferty: 406277

Na sprzedaż działka o powierzchni 851m2 z wydanym pozwoleniem na budowę na Warszewie - Małe Błonia. Teren położony pośród zabudowanych już działek domami z wykończoną i oświetloną drogą przy samej działce. Wszystkie media przy działce i wydane warunki techniczne przyłączy. Na terenie działki opracowano projekt budynku o 3 kondygnacjach usługowo - mieszkaniowego (mieszkanie w stylu loft) z windą wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastruktura techniczną. Powierzchnia łączna budynku 459,11m2. Projekt można wykorzystać do według tego co jest zaprojektowane lub do własnej aranżacji i przeprojektować pod własne potrzeby. Lokalizacja jest idealna pod gabinety lekarskie, przychodnię, biura, szkołę językową, apartamenty albo pokoje pod krótkoterminowy wynajem lub wszelkiego rodzaju usługi. Zapisy planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa i stacja transformatorowa; 2) dopuszczalny zakres usług: handel, gastronomia, kultura, obsługa firm i klientów; 3) w granicach działki budowlanej dla zabudowy usługowej dopuszcza się realizację jednego lokalu mieszkalnego stanowiącego mieszkanie funkcyjne. 4) maksymalna powierzchnia zabudowy na działce budowlanej: 30%; 5) maksymalna wysokość zabudowy: 12 m, nie więcej niż 3 kondygnacje nadziemne; 6) budynki kryte dachem stromym lub płaskim; Jedna z ostatnich działek pośród zabudowań. Dodatkowym atutem jest urokliwy staw sąsiadujący z przedmiotową działką. Podana cena jest ceną netto i doliczony będzie do niej podatek VAT - 23% W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt, posiadamy pełną dokumentację dot. projektu jak i działki. Polecamy !

Działka ROD z domkiem na Wyspie Puckiej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, MIĘDZYODRZE-WYSPA PUCKA

170 000 | 442 m2
nr oferty: 406261

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ogródek działkowy ROD "Stoczniowiec" w Szczecinie z domkiem letniskowym, znajdującą się na Wyspie Puckiej. Nieruchomość położona jest na zadbanej działce o powierzchni 442,32 m2. W jej skład wchodzi: - dwupoziomowa altana o powierzchni ok. 70 m2 z tarasem, - zadaszony taras, - domek ze zjeżdżalnią i huśtawką, - wiata na samochód, - szklarnia, - warsztat - drewutnia, - pomieszczenie gospodarcze. Na działce posadzony został żywopłot, czerwone porzeczki, jeżyny oraz winogrona. Na parterze domku znajdziemy salon z oknami panoramicznymi, aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę gazową, piekarnik elektryczny z termoobiegiem i zmywarkę, a także łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką, pralką, i toaletą oraz przedpokój z zabudowaną szafą skrzydłową. Drewniane schody prowadzą na I piętro, gdzie znajdują się dwa przestronne pokoje oraz taras. W sypialni jest dostępna także, kolejna zabudowana szafa skrzydłowa, która może posłużyć jako mała garderoba. Domek w zeszłym roku został odświeżony wraz z nowym pokryciem dachowym. Posiada okna PCV. Instalacja wodno-kanalizacyjna podłączona jest do szamba znajdującego się na działce. Kominek służy jako źródło ciepła w chłodniejsze dni i noce. Dostępny jest również piec gazowy katalityczny do ogrzewania pomieszczeń na I piętrze. Kuchenka gazowa działa z przyłącza butli gazowej. Ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego. Dodatkowe media: woda, prąd oraz internet i TV. Wyposażenie i umeblowanie domku zostaje i jest ujęte w cenie. Całość nieruchomości jest zadbana i umożliwia korzystanie z jej uroków bez wkładu finansowego. Jest to idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od miejskiego gwaru z jednoczesną możliwością korzystania z uroków Rzeki Odry czy Jeziora Portowego. Serdecznie zapraszam na prezentację.

OSTATNIA DZIAŁKA - do szybkiej zabudowy 1427m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, SKOLWIN

499 000 | 1427 m2
nr oferty: 406254

Oferujemy na sprzedaż ostatnią taką działkę na wzgórzach Skolwina. Dla działki wydane są warunki zabudowy pozwalające na budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego, parterowego z poddaszem użytkowym, garażem wbudowanym i zjazdem z drogi publicznej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. *powierzchnia zabudowy na poziomie 18% co daje 256,86m2 *powierzchnia biologicznie czynna min. 50% w stosunku do powierzchni działki *szerokość elewacji frontowej max. 16,3m *wysokość do kalenicy nie przekraczająca 7m. Bardzo dobre ułożenie działki, pozwalające wykorzystać korzystny układ stron świata względem domu. Nieruchomość położona jest na wzgórzu, dzięki czemu z poziomu budynku rozpościera się widok na rozlewisko odry. Działka uzbrojona w wodę oraz prąd. Gaz w drodze przy działce, odprowadzenie ścieków wg warunków zabudowy poprzez szambo szczelne. Działka ma wykonane badania geotechniczne gruntu do wglądu dla osób zainteresowanych nieruchomością. Dodatkowym gratisem do nieruchomości jest koncepcja nowoczesnego domu wysoce energooszczędnego zrobionego w technologii STEICO. Jest to koncepcja projektu indywidualnego, domu pasywnego wykonanego w technologii ciężkiego prefabrykatu drewnianego opartego o system Steico. Jest to system oparty w 100% o naturalne materiały drzewne - zarówno konstrukcja (drewno KVH, drewniane dwuteowniki) jak i wypełnienie (wełna drzewna) są całkowicie naturalne. System prefabrykowany Steico cechuje wysoka szczelność budynku, dokładność i jakość wykonania. Materiały użyte do budowy domu gwarantują mieszkańcom wysoki komfort cieplny - latem chronią przed przegrzaniem, zimą przed wychłodzeniem domu. Są to materiały wysoce niepalne o najwyższej klasie odporności ogniowej. Więcej informacji na ten temat w filmie załączonym do oferty. Szczególnie polecam ofertę ze względu na korzystne ulokowanie OSTATNIEJ działki w tym rejonie. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zobaczenia terenu.