603 851 827, biuro@browie.pl język polskijęzyk niemiecki

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
Mieszkanie w centrum przy parku w kamienicy
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

310 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 385707

REWELACYJNA CENA TYLKO 31000ZŁ ZŁ ZA TO PEŁNE UROKU, ładne mieszkanie w przedwojennej ocieplonej kamienicy blisko Parku Noakowskiego. Spokojna uliczka w cichum centrum przy Pogodnie - idealne do zamieszkania lob pod wynajem. Układ pomieszczeń mieszkania: Drzwi wejściowe podwójne, dzięki temu jest cicho i cieplej. Przedpokój o pow. 3m kw, z niego wejście do łazienki o pow. ok. 2m kw. z nową kabiną prysznicową, narożną umywalką i toaletą. Ustawny, jasny i bardzo przestronny pokój dzienny prawie 22m kw. Z pokoju wejście do ślicznej JASNEJ KUCHNI z oknem ( pow. 5,5m kw ). Nowe funkcjonalne meble w zabudowe Ikea ( piekarnik + płyta gazowa + miejsce na pralkę ). Miejsce na dużą lodówko-zamrażarkę. Z pokoju dziennego przejście do BARDZO DUŻEJ SYPIALNI 18m kw z oknem. W mieszkaniu są -okna PCV, -instalacja elektryczna miedziana, -instalacja grzewcza miedziana, -nowe panele podłogowe, -cała nowa kuchnia, -ściany gładzone, -nowe dodające klimatu oświetlenie. Wysokość pomieszczeń ok. 284cm. Dzięki temu mieszkanie jest wizualnie większe a zarazem nie wymaga intensywnego ogrzewania. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2-obiegowego. Czynsz do zarządcy na poziomie 263zł z zaliczkami na zimną wodę, śmieci, fundusz remontowy itp. Mieszkanie sprawia bardzo dobre wrażenie, jest przytulne. Atrakcyjna cena, świetne położenie, wygodne duże pokoje - te cechy gwarantują satysfakcję nowego nabywcy. Zapraszamy do obejrzenia - oferta na wyłączność.

Pogodno II - Mieszkanie z balkonem i tarasem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, POGODNO II

422 500 | 55 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 385701

APARTAMENTY POGODNO - to dwa kameralne budynki o nieprzeciętnej architekturze, powstające w okolicy ulicy Łukasińskiego. Każdy z nich będzie posiadał po 41 mieszkań, do tego oczywiście garaże podziemne, komórki oraz cichobieżne windy w budynkach. UWAGA: komórka lokatorska w cenie mieszkania!!! Propozycją sprzedaży jest mieszkanie II poziomowe w standardzie developerskim na trzecim piętrze z antresolą. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,26m2 z balkonem oraz tarasem. W skład mieszkania wchodzi: 1/ przedpokój 4,94m2 2/ salon 18,43m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 3,98m2 3/ kuchnia 5,81m2 4/ łazienka 4,82m2 5/ antresola 21,26m2 z wyjściem na taras o powierzchni 8,58m2 Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego pod budynkiem za 40tyś/zł, miejsca postojowego z komórką za 45tyś/zł, zewnętrznego miejsca postojowego z blokadą za 16tyś/zł lub samej komórki, której cena uzależniona jest od jej wielkości i wynosi od 10tyś/zł - 20tyś/zł. Na terenie osiedla inwestor przewiduje plac zabaw dla dzieci oraz dużo zieleni. Idąc w kierunku nowoczesności i ekologii inwestor przygotował 4 miejsca parkingowe w garażach, wyposażonych w instalację do podłączenia stacji ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania w trakcie przekazywania. KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC. Zapraszam na prezentację.

Mieszkanie z balkonem i tarasem - Pogodno II
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, POGODNO II

441 100 | 55 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 385700

APARTAMENTY POGODNO - to dwa kameralne budynki o nieprzeciętnej architekturze, powstające w okolicy ulicy Łukasińskiego. Każdy z nich będzie posiadał po 41 mieszkań, do tego oczywiście garaże podziemne, komórki oraz cichobieżne windy w budynkach. UWAGA: komórka lokatorska w cenie mieszkania!!! Propozycją sprzedaży jest mieszkanie II poziomowe w standardzie developerskim na trzecim piętrze z antresolą. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,37m2 z balkonem oraz tarasem. W skład mieszkania wchodzi: 1/ przedpokój 4,83m2 2/ salon 18,48m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 3,98m2 3/ kuchnia 5,82m2 4/ łazienka 4,91m2 5/ antresola 21,32m2 z wyjściem na taras o powierzchni 8,52m2 Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego pod budynkiem za 40tyś/zł, miejsca postojowego z komórką za 45tyś/zł, zewnętrznego miejsca postojowego z blokadą za 16tyś/zł lub samej komórki, której cena uzależniona jest od jej wielkości i wynosi od 10tyś/zł - 20tyś/zł. Na terenie osiedla inwestor przewiduje plac zabaw dla dzieci oraz dużo zieleni. Idąc w kierunku nowoczesności i ekologii inwestor przygotował 4 miejsca parkingowe w garażach, wyposażonych w instalację do podłączenia stacji ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania w trakcie przekazywania. KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC. Zapraszam na prezentację.