603 851 827, biuro@browie.pl język polskijęzyk niemiecki
(Symbol 407995) OBIEKT na SPRZEDAŻPIASECZNO,
Oferta agroturystyczna, hostelowa na sprzedaż:)
 • Cena:
  320 000
 • Pow. całkowita:
  600,00 m2
 • Pow. działki:
  1700,00 m2
 • Cena za m2:
  533,33 PLN
 • Liczba pokoi:
  2

OBLICZ RATĘ KREDYTU

Oferta agroturystyczna, hostelowa na sprzedaż:)

Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą nieruchomość , zlokalizowaną we wsi Piaseczno, w powiecie drawskim, gmina Czaplinek. Nieruchomość położona jest w bespośrednim sąsiedztwie jeziora Piasecznik Wielki, w pobliżu ok 700 m jeziora Drawsko, przepięknych jezior, niekończących się terenów leśnych:).

Zbywaną nieruchomość stanowi dwupiętrowy spichlerz z lat 50 tych o powierzchni 600 m2, gdzie szczególną uwagę zwraca nietypowa i niepowtarzalna architektura obiektu. Budynek usytuowany jest jest na działce 1 700 m2, przed budynkiem łącze energetyczne, zaopatrzenie w wodę z miejskiej sieci wodociągowej, odprowadzenie wód opadowych - dopuszcza się możliwość nawadniania zieleni lub rozsączenia wód opadowych na terenie działki, odbiór ścieków - wg warunków wydanych przez ZWiK a do czasu podłączenia do sieci odprowadzenie ścieków do zbiorników bezodpływowych zamkniętych. Obiekt wymaga gruntownego remontu. Standard nieruchomości - foto.

Dla terenu objetego sprzedażą brak jest MPZP i w związku z powyższym dla przyszłej inwestycji została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy polegającej na zmianie sposobu użytkowania budynku gospodarczego na cele mieszkalne.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej agroturystyki. Z racji atrakcyjnej lokalizacji nieruchomość może z powodzeniem generować przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza i mieć trwały charakter. Może mieć również charakter działki rezydencjonalnej pod bardzo reprezentacyjny dom mieszkalny:)

Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
407995
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
320 000 PLN
Cena w EURO
67 872 €
Cena w USD
73 536 $
Cena za m2
533 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
DRAWSKI
Gmina
CZAPLINEK
Miejscowość
PIASECZNO
Powierzchnia całkowita
600, 00 m2
Powierzchnia działki
1 700, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj obiektu
MIESZKALNY
Rok budowy
1950
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Liczba pięter
2
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Nr Licencji
319

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Aneta Silska

Zapytaj o ofertę


Sprawdź orientacyjną ratę kredytu

Więcej

Kalkulator kosztów dodatkowych

Więcej